У грецькій столиці пройшов протест противників одностатевих шлюбів

Читать на русском

У грецькій столиці пройшов протест противників одностатевих шлюбів

У грецькій столиці пройшов протест противників одностатевих шлюбів

У центрі грецьких Афін напередодні на акцію протесту зібралось понад 1500 противників законопроєкту, який легалізує одностатеві шлюби в країні.

Про це повідомляє AP.

Організаторами протесту виступили релігійні групи, які охарактеризували законопроєкт як загрозу традиційній сім’ї. Багато протестувальників скандували: "Руки геть від наших дітей".

  queiqxeihuitxant

"На жаль, порядок денний "пробудження" дійшов і до Греції, і цей порядок денний включає шлюби гомосексуалістів", – заявив в інтерв’ю Associated Press лідер ультраправої і дуже релігійної партії "Нікі" Дімітріс Націос.

Він назвав Грецію "християнською православною країною", традиція якої "не дозволяє" одностатеві шлюби.

"Ми знаємо і поважаємо один тип шлюбу: православне християнське вінчання. Наша Конституція також не передбачає цього, тому цей законопроєкт є неконституційним і суперечить нашій вірі в Христа", – сказав Націос.

Законопроєкт про легалізацію одностатевих шлюбів має бути винесений на голосування в парламенті Греції через кілька днів.

Якщо його схвалять, Греція стане першою країною з легалізованими одностатевими шлюбами, де православне населення становить більшість.