Як Сергія Костюка, призначеного Мінекономіки керівника НААУ, на роботі шукали

Читать на русском

Як Сергія Костюка, призначеного Мінекономіки керівника НААУ, на роботі шукали

Як Сергія Костюка, призначеного Мінекономіки керівника НААУ, на роботі шукали

Знайти на роботі Сергія Костюка, призначеного Юлією Свириденком керівника Національного агентства з акредитації України, не можуть навіть його співробітники, пише Судово-юридична газета .

У грудні 2022 року Міністр економіки Юлія Свириденко призначила на посаду керівника Національного агентства з акредитації України (НААУ) Сергія Костюка.

Право ТБ вирішило поцікавитися, чим займається цей орган і за яким графіком працює.

Втім, як виявилось, керівника НААУ Сергія Костюка не можуть знайти ні його помічники, ні секретарі, ні начальник юридичного відділу Агентства.

Детальніше про те, як відбувалися пошуки, дивіться у сюжеті.

Про Костюка відомо, що У 2019-2020 роках Костюк очолював Державне спеціалізоване підприємство «Центральне підприємство поводження з радіоактивними відходами», до цього 2018 року очолював «Чорнобильський спецкомбінат».

Однак цікавішим фактом його біографії є те, що чиновник фігурував у так званій «справі Курченка». Йдеться про ухилення від сплати до бюджету податку у розмірі 1,2 млрд.₴ при ввезенні на територію України 800 тис. тонн нафтопродуктів.

Тоді в прокуратурі зазначили, що «один із фігурантів схеми Сергій Костюк був визнаний винним і пішов на угоду зі слідством. Як покарання він отримав штраф».

Раніше, у 2017 році, прокурор Одеської області Олег Жученко на брифінгу для журналістів повідомив, що суд виніс перший обвинувальний вирок у так званій справі Курченка. Йдеться про ухилення від сплати до бюджету податку у розмірі 1,2 млрд.₴ при ввезенні на територію України 800 тис. тонн нафтопродуктів.

Прокурор зазначив, що одного з фігурантів схеми Сергія Костюка було визнано винним і він пішов на угоду зі слідством. Як покарання він отримав штраф.

skelet.info