Спортсмени з Броварів стали призерами Кубку світу з парабіатлону та лижних гонок

Броварські спортсмени стали володарями срібних та бронзових нагород на заключному етапі Кубка світу з парабіатлону та лижних гонок

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Трибуну-Бровари".

Збірна України завершила виступи в сезоні Кубка світу-2023/24 з парабіатлону й лижних перегонів. Одразу після чемпіонату світу, що відбувся у канадському Принс-Джорджі, на тій самій локації відбувся фінал Кубка світу.

Нагороди представників Броварської громади з біатлону, індивідуальна гонка (10 км): "срібло" у Дмитра Суярка (з порушеннями зору — з гайдом Олександром Ніконовичем); "бронза" у Олександра Кононова (клас стоячи).

Лижні перегони (спринт, вільний стиль (1.2 км): "срібло" у Дмитра Суярка (з порушеннями зору — з гайдом Олександром Ніконовичем).

Масстарт, класичний стиль (20 км): "бронза" у Дмитра Суярка (з порушеннями зору — з гайдом Олександром Ніконовичем).

Громада вітає спортсменів та їх наставників із прекрасними результатами!

Нагадаймо, що вихованець броварської школи легкої атлетки Владислав Малихін переміг у студентському чемпіонаті США з легкої атлетики.