"Дворняга" спотворив обличчя компанії L’Oreal (фото)

Собаку актриса і модель взяла з розплідника...

Польську актрису і модель Олександру Приковську спотворив собака. Дівчина була обличчям всесвітньо відомої компанії L’Oreal. Рекламу з нею транслювали в десятках країн світу, передають з посиланням на іноземні ЗМІ.

Пес на прізвисько Логан оскаженів і напав на господиню, безліч разів вкусивши її за обличчя. Олександра мало не позбулася ока. На щастя, її вчасно госпіталізували в одну з лікарень Варшави.33-річна модель розповіла, що притулок для тварин, в якому вона взяла пса, приховав інформацію про те, що Логан покусав жінку свого попереднього господаря.

Об этом сообщает Репортер

А притулок, в свою чергу, звинуватив модель в тому, що вона була недостатньо уважна до собаки. У Логана був рак і йому потрібно більше уваги, ніж іншим собакам. "Олександра не скористалася послугами консультанта при притулку, який допомагає зблизити собаку з новим господарем", — заявила адміністрація притулку."Я боюся, що інша людина може постраждати, тому що Логан зруйнував моє обличчя, вкусив мене кілька разів, і не тільки мене, а й дочку мого сусіда, і дружину попереднього господаря ще до того, як потрапив до притулку", — додала Олександра.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/dvorniaha-spotvoryv-oblychchia-kompanii-loreal-foto-329014.html”

 

На КОРР ты — Корреспондент
Сегодня он идет на КОРРты, а завтра уже КОРР — ты! Напиши обо всем, что тебя тревожит. Мы уверенны, это же тревожит и других. Сегодня ТЫ — КОРРеспондент. А завтра, возможно, герой, рассказавший всю правду стране. Пишешь ты — комментируют все!
Поверь, ты — корреспондент. Прошло время, когда для того, чтобы писать и быть прочитанным, надо было заканчивать университет, проходить специальные курсы. Теперь каждый может просто взять и написать. Так, как лежит на душе. Так, как рассказываешь друзьям.
Сайт «КОРР» позволяет писать всем. Резко, метко, дерзко. Пиши, ведь ты — корреспондент. Пиши, ведь от тебя зависит будущее страны.