У Львові запрацював соціальний проєкт "Екологія свідомості..."

Всеукраїнський науково-аналітичний журнал ʺНаша перспективаʺ ініціює реалізацію соціального прєекту ʺЕкологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!ʺ. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛМР.

Проєкт спрямований на свідомих активних громадян України і має на меті сприяти школярам Львова у здійсненні важливих та корисних справ. Об этом сообщает newsli.in.ua со ссылкой на СМИ.


Проєкт передбачає творчі конкурси для школярів у 8 творчих категоріях, екологічне змагання між школами у форматі ʺЩо? Де? Коли?ʺ, розвиток у дітей нових навиків, пов’язаних із конкурсними категоріями, практикування командами школярів допомоги тим, хто її потребує.


Кінцева мета проєкту — декілька тисяч добрих справ, які зроблять тисячі школярів — учасників соціального проєкту, і набуття ними імунітету від байдужості та пасивності, як найнебезпечніших вірусів в ХХІ столітті.


ʺУ новому проєкті школярів чекають цікаві і водночас соціально важливі конкурсні творчі категорії: саморобні вітальні листівки з Різдвом для воїнів на фронті, авторська фотографія (з доданою до неї назвою в темі листа), яка викриває пасивність та байдужість, їхні наслідки або протидію цим явищам, вірш або інший поетичний твір на тему загрози від байдужості, пасивності, брехні (зокрема популізму), есе на тему „Чим страшна байдужість (пасивність, брехня)?“, екосувенір (іграшка чи будь-який інший подарунковий виріб), виготовлений власноруч з екоматеріалів (тканини, ниток, соломи, глини, дерева і т. д. — з обмеженим використанням паперу, щоб забезпечити довговічність виробу і можливість збереження його форми і вигляду в процесі транспортування), тощоʺ, — кажуть організатори.


Власна чи разом з друзями зроблена добра справа, спрямована на протидію байдужості, пасивності, брехні в різних сферах. Ця конкурсна категорія може бути представлена у будь-якій з двох нижче наведених підкатегорій (або у двох підкатегоріях одночасно — якщо ви хочете здобути класом чи меншою командою суперприз — дводеннну екскурсійну поїздку на вибір школярів з декількох запропонованих варіантів):


7.1. презентація (до 25 слайдів), яка розкриває суть зробленої доброї справи (здійсненої з 1.09.2019 р. по 9.12.2019 р.), яка би протидіяла пасивності (байдужості, брехні), з вичерпним фотозвітом (на деяких фото мають бути й школярі, що здійснювали ці добрі ініціативи) та переконливим закликом до поширення іншими цього досвіду добрих вчинків, а також необхідно на декілька слайдів представити на яку конкретну добру справу ви б хотіли залучити додаткові кошти меценатів.


7.2. соціальний ролик із сюжетом, який стимулює до важливих роздумів та дій, і закликом до протидії байдужості, пасивності, брехні (зокрема популізму) в будь-якій сфері життя.


Рекламний ролик, знятий для заохочення однолітків відвідати певний музей чи театр, філармонію чи органний зал Львова (попередньо необхідно повідомити команду організаторів прєекту, який заклад Ви обрали.


Детальна інформація про соціальний проєкт ʺЕкологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!ʺ та вимоги до конкурсних робіт і їх подання розміщена на сайті всеукраїнського науково-аналітичного журналу ʺНаша перспективаʺ.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_zapratsyuvav_sotsialnyy_proiekt_ekologiya_svidomosti_327620.html”

Вход

Меню пользователя

 

На КОРР ты — Корреспондент
Сегодня он идет на КОРРты, а завтра уже КОРР — ты! Напиши обо всем, что тебя тревожит. Мы уверенны, это же тревожит и других. Сегодня ТЫ — КОРРеспондент. А завтра, возможно, герой, рассказавший всю правду стране. Пишешь ты — комментируют все!
Поверь, ты — корреспондент. Прошло время, когда для того, чтобы писать и быть прочитанным, надо было заканчивать университет, проходить специальные курсы. Теперь каждый может просто взять и написать. Так, как лежит на душе. Так, как рассказываешь друзьям.
Сайт «КОРР» позволяет писать всем. Резко, метко, дерзко. Пиши, ведь ты — корреспондент. Пиши, ведь от тебя зависит будущее страны.